O firmě | Martin Bartek

 • Alarmy do domů
 • O firmě
 • EPS
 • Kamerové systémy
 • Jablotron JA 100
 • Domácí telefony
 • Diskuse
 • Kontakty
 • Odkazy
 • Ke stažení
 • Klávesnice - alarmy do domů
  počítadlo.abz.cz

  O firmě Martin Bartek

  Historie mého podnikání v oblasti alarmů

  Své podnikání v oblasti instalací a servisu alarmů a jiné zabezpečovací techniky jsem začal v roce 2000, kdy jsem poprvé přišel do kontaktu s firmou Jablotron. Jablotron mi jako jeden z předních českých výrobců alarmů umožnil absolvovat první školení pro montáž a servis zabezpečovacích systémů a už tehdy začala naše dlouholetá spolupráce. V době mých začátků Jablotron ještě nevyráběl ústředny, které by byly vhodné pro rozsáhlejší aplikace s více podsystémy a zónami, proto bylo nutné hledat dodavatele, kteří by uspokojili i náročnějšího zákazníka. Po zkoušení mnoha výrobců a systémů padla volba na systém Digiplex (Paradox), který svojí cenou a funkčností uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

  Za dobu své praxe jsem měl možnost spolupracovat také s firmou Honeywell, která prováděla instalace alarmů a přístupových systémů i pro České radiokomunikace.

  Něco ze současnosti

  V současné době tvoří převážnou část mých prací bezdrátové systémy Jablotron, které ze své zkušenosti považuji za velmi spolehlivé a pro převážnou většinu aplikací dostačující. V současnosti přišla firma Jablotron s novou ústřednou JA 100, která svým možným rozsahem je schopná konkurovat i ústřednám pro větší aplikace, a svou cenou je i nadále přístupná pro základní instalace. K této ústředně nabízí firma Jablotron půl roku hlídání zdarma firmou Jablotron Security a zákazník tak získá zajímavý produkt k ochranu majetku. V budoucnu chce firma Jablotron díky systému JA 100 vytvořit komplexního systému pro Váš domov. Bude se jednat o možnost přístupu a ovládání systému přes mobilní a internetové aplikace a zabudování do systému řízení a ovládání externích zařízení jako jsou žaluzie, klimatizace a topení Vašeho domu. V budoucnu tak bude možné si z Vašeho objektu nechat poslat obrázek z kamery, nebo nastavit teplotu v místnosti pomocí sms.

  Všechny alarmy, které v současnosti instaluji splňují náležitosti pro připojení na pult centralizované ochrany PCO soukromých bezpečnostních agentur, což urychluje zásahy při násilném vniknutí do objektu. Tento systém je vhodný pro případ, že majitel objektu nemá možnost kontaktovat sám polici, případně jinou bezpečnostní agenturu. Využít můžete také speciální nabídku od firmy Jablotrnon Security a bezplatně si tuto službu na 6 měsíců vyzkoušet.

  Další důvod ke spolupráci?

  Montáž zabezpečovacího systému je pro mne vždy výzvou a také zábavou, proto jsem ochoten se Vaší instalaci věnovat nad rámec běžné spolupráce a sestavit pro Vás tu nejvhodnější variantu zabezpečení Vašeho objektu.

  Dotaz na specialistu


  Spolupracujeme s...

  Jablotron

  Tesla Stropkov

  AXL electronics - velkoobchod JablotronAXL electronics - velkoobchod Jablotron
  Tvorba webových stránek Ondřej Vanča - www.webovkyrychle.cz